Поплавок restaurant legend

Банкет на весілля в Дніпропетровську (Дніпрі)

Шукаючи ідеальне місце для проведення весілля, ми «шерстім» інтернет, потім йдемо дивитися всі заклади, що сподобалися в нашому місті. Разом з тим, всього цього можна уникнути, якщо довіритися вибору тих співвітчизників, для яких щаслива подія вже залишилася позаду. І цей вибір - самий затишний ресторан для весілля на набережній Дніпра, ресторан «Поплавок». ресторан для свадьбы на набережной Днепра, ресторан «Поплавок».

У кафе «Поплавок» вас чекає не тільки смачна європейська кухня, але і привітний персонал, а також маса сюрпризів, які дозволять зберегти пам'ятні спогади і яскраві фарби від одного з найбільш хвилюючих подій у вашому житті.

Банкетні зали ресторану розраховані на різну кількість персон, кожен з них має свою унікальність і стиль; один з них витриманий в загальних світлих тонах, що дозволяє задекорувати банкетний зал на свій смак, другий відмінно підійде для святкування сучасного європейського весілля.

Кафе для весілля в Дніпрі

Молодята мріють про те, щоб обране кафе для весілля відповідало їх очікуванням і можливостям, а також високим європейським стандартам, відрізнялося прийнятною ціною. Вибрати кращий ресторан для весілля непросто. Він повинен вмістити ту кількість гостей, яке заплановане; а інтер'єр - бути затишним і приходилося до вподоби.

Ресторан «Поплавок» робить все можливе, щоб бути ідеальним місцем для вашого весілля. Найголовніше, він здатний вмістити велику кількість гостей. Ви можете запросити всіх своїх друзів, колег по роботі, родичів і не хвилюватися з приводу того, де їх розсадити - місця в нашому ресторані вистачить усім.

Якщо хочете, щоб захід пройшов на найвищому рівні, то подбайте про це заздалегідь. Щоб замовити банкет, зверніться за кілька тижнів. Ми обговоримо меню і загальну атмосферу, роблячи ваш відпочинок максимально комфортним і незабутнім.

 

кафе для свадьбы днепр кафе для свадьбы кафе днепропетровска для свадьбы свадьба поплавок

 

 

 

 

 

 

 

 

Замовити весілля