Не дарма кажуть, що якість перевіряється часом. Ресторан «Поплавок» тішить жителів та гостей Дніпропетровська з 1976 року.

Це чудо архітектури було подаровано городянам в день святкування 200-річчя міста Дніпропетровська. Його особливість - розташування прямо на воді, завдяки чому ресторан був і залишається єдиним закладом міста, звідки видно обидва береги Дніпра.

У 2014 році  «Поплавок» модернізувався: в його інтер'єрі з'явилися нові цікаві деталі, що забезпечують затишну атмосферу, сучасна техніка, яка задовольнить усі капризи гостей, нове меню, яке привернуло гурманів. Тепер перший поверх закладу - це стильний і вишуканий ресторан. А другий поверх - це просторий зал для урочистостей, з класичним інтер'єром, в якому проводяться весілля, корпоративи, приватні свята до 120 гостей, а також концерти і вечірки до 300 глядачів. Тепер цей заклад без перебільшення став справжньою родзинкою набережній і пам'яткою міста!

Міцний бетонний міст, що веде до входу в ресторан, і літня мальовнича веранда, огинає ресторан з боку річки, що надає особливу романтичність цьому місцю. Тому «Поплавок» часто обирають місцем для виняткових моментів: видовищною весільної церемонії, теплої зустрічі з друзями, романтичного побачення з кращим видом на місто... Всім цим варто насолодитися. Чекаємо Вас!

ресторан на воде днепр

menshoes.ua